Na portáli nájdete prehľad Vašich firiem, ktoré využívajú naše služby, vrátane všetkých Vašich prevádzok. Firmy a prevádzkarne môžete upravovať či pridávať.

Zoznam firiem

Zobrazí sa Vám zoznam registrovaných firiem. Kliknutím na 1 Prevádzky prejdete do zoznamu podnikov, ktoré sú založené pod danú firmou (viac nižšie). Zvolením 2 Žiadosť prejdete na zoznam žiadostí, ktoré spadajú pod danú firmu (viac informácií v kapitole Služby). Po zvolení 3 Upraviť budete presmerovaný na stránku Úprava firmy.

Môžete vykonať potrebné zmeny a kliknutím na 4 Uložiť potvrdiť ich zápis.

Úprava firmy

Zoznam prevádzok

Zobrazí sa Vám zoznam registrovaných prevádzok. Kliknutím na 1 Zariadenie prejdete na zoznam zariadení, ktoré sú registrované pod danú prevádzkarňou (viac informácií v kapitole Zariadenie). Po zvolení 2 Upraviť budete presmerovaný na stránku Úprava prevádzkarne.

Seznam provozoven

Môžete vykonať potrebné zmeny, v prípade, že sa adresa a kontaktná osoba zhodujú s údajmi zadanými u firmy, stačí zaznačiť príslušné pole, inak je možné údaje vyplniť nižšie a kliknutím na 4 Uložiť potvrdiť ich zápis.

Úprava provozovny

Úprava provozovny - adresa a kontaktní osoba

Nová prevádzka

Pokiaľ chcete založiť novú prevádzku je najprv nutné zvoliť k akej firme z Vášho zoznamu registrovaných firiem sa má prevádzkareň založiť. Firmu označte a kliknite na 1 Vybrať.

Nová provozovna

Následne vyplňte údaje k novej prevádzkarni (totožné ako pri úprave prevádzkarne vyššie). Pôsobisko vytvoríte kliknutím na tlačidlo Uložiť.

Vytváření provozovny