Na portálu naleznete přehled Vašich firem, které využívají naše služby, včetně všech Vašich provozoven. Firmy a provozovny můžete upravovat či přidávat.

Seznam firem

Zobrazí se Vám seznam registrovaných firem. Kliknutím na 1 Provozovny přejdete na seznam provozoven, které jsou založené pod danou firmou (více níže). Zvolením 2 Žádost přejdete na seznam žádostí, které spadají pod danou firmu (více informací v kapitole Služby). Po zvolení 3 Upravit budete přesměrováni na stránku Úprava firmy.

Můžete provést potřebné změny a kliknutím na 4 Uložit potvrdit jejich zápis.

Úprava firmy

Seznam provozoven

Zobrazí se Vám seznam registrovaných provozoven. Kliknutím na 1 Zařízení přejdete na seznam zařízení, která jsou registrována pod danou provozovnou (více informací v kapitole Zařízení). Po zvolení 2 Upravit budete přesměrováni na stránku Úprava provozovny.

Seznam provozoven

Můžete provést potřebné změny, v případě, že se adresa a kontaktní osoba shodují s údaji zadanými u firmy, stačí zaznačit příslušné pole, jinak je možné údaje vyplnit níže a kliknutím na 4 Uložit potvrdit jejich zápis.

Úprava provozovny

Úprava provozovny - adresa a kontaktní osoba

Nová provozovna

Pokud chcete založit novou provozovnu je nejprve nutné zvolit k jaké firmě z Vašeho seznamu registrovaných firem se má provozovna založit. Firmu označte a klikněte na 1 Vybrat.

Nová provozovna

Následně vyplňte údaje k nové provozovně (totožné jako při úpravě provozovny výše). Provozovnu vytvoříte kliknutím na tlačítko Uložit.

Vytváření provozovny