V sekci naleznete seznam transakcí (on-line). V seznamu lze filtrovat dle příslušných polí filtrů, či si rozkliknout detail jednotlivých transakcí. Naleznete zde veškeré, na Vašem terminálu uskutečněné, transakce a informace k transakcím, které z nějakého důvodu neproběhly (v detailu transakce naleznete příčinu). Přehled tak můžete využít pro kontrolu či dohledání transakce.
V zelené liště se zobrazuje celková suma transakcí za vybrané období a suma za Spropitné.

Transakce

1 Vyhledávání – Přes pole vyhledávání můžete dohledat transakci zadáním č. karty či TID terminálu (v případě, že máte více terminálů) a kliknutím na symbol lupy.

2 Výběr terminálů – Pokud využíváte více terminálů, zvolíte zde za jaký terminál si přejete zobrazit transakce.

3 Filtry – V seznamu transakcí lze filtrovat pomocí 3 filtrů.

  1. Typ transakce – podle toho o jakou transakci se jedná lze zvolit z: Prodej, Návrat, Zrušení, MO/TO, Předautorizace a Dokončení předautorizace.
  2. Stav – podle uskutečnění/neuskutečnění transakce lze zvolit z: Odesláno, Chyba, Schváleno, Předautorizace, Zrušeno, Volete podporu, Zamítnuto.
  3. Datum – dle data uskutečnění transakce lze zvolit z: Dnes, Včera, Tento týden, Minulý týden, Poslední 2 týdny, Tento měsíc, Minulý měsíc, Tento rok, Minulý rok a Vlastní rozsah (upřesnění pomocí kalendáře).

4 Soubor Excel – Kliknutím se vygeneruje přehled zobrazených transakcí v Excelu.

5 Jít na stránku – Zadáním čísla a kliknutím na Enter budete přesměrování na vybranou stránku transakcí.

6 Variabilní symbol – V případě, že byl při transakci zadán VS, bude zobrazen v tomto sloupci. Variabilní symbol je nadstandardní funkce, více informací naleznete v kapitole Variabilní symbol. V případě, že máte o funkci zájem, kontaktujte zákaznickou podporu Dotypay.

7 Spropitné – Pokud bylo při transakci zadáno spropitné, bude zobrazeno v tomto sloupci. Spropitné je nadstandardní funkce, více informací naleznete v kapitole Spropitné. V případě, že máte o funkci zájem, kontaktujte zákaznickou podporu Dotypay.

8 Typ transakce – Podle typu transakce poznáte, zda je jednalo o prodej, návrat, zrušení či jinou transakci.

9 Stav – Informuje o tom, zda transakce prošla, byla zrušena, zamítnuta, neprošla atd.

10 Ikona stavu – zelené zatržítko znamená úspěch, červený křížek představuje neuskutečněnou transakci. Pokud na křížek najedete myší, zobrazí se podrobnější informace, např. zamítnuto či zrušeno.

11 Detail transakce – Kliknutím na vybranou transakci se na pravé straně tabulky zobrazí detail transakce.

Detail transakce

Pokud byla transakce 12 zamítnuta, detail naleznete na konci stvrzenky, dále máte také možnost 13 stvrzenku vytisknout.