V sekci naleznete seznam transakcí (on-line). V seznamu lze filtrovat dle příslušných polí filtrů či si rozkliknout detail jednotlivých transakcí. Naleznete zde veškeré na Vašem terminálu uskutečněné transakce a informace k transakcím, které z nějakého důvodu neproběhli (v detailu transakce naleznete příčinu). Sekce tak můžete využít pro kontrolu či dohledání transakce.
V zelené liště se zobrazuje celková suma transakcí za vybrané období a suma za Spropitné.

Transakce

1 Vyhledávání – Přes pole vyhledávání můžete dohledat transakci zadáním č. karty či TID terminálu (v případě, že máte více terminálů) a kliknutím na symbol lupy.

2 Výběr terminálů – V případě, že využíváte více terminálu, zde lze zvolit za jaký terminál si přejete zobrazit transakce.

3 Filtry – V seznamu transakcí lze filtrovat pomocí 3 filtrů.

  1. Typ transakce – podle toho o jakou transakci se jedná lze zvolit z: Prodej, Návrat, Zrušení, MO/TO, Předautorizace a Dokončení předautorizace.
  2. Stav – podle uskutečnění/neuskutečnění transakce lze zvolit z: Odesláno, Chyba, Schváleno, Předautorizace, Zrušeno, Volete podporu, Zamítnuto.
  3. Datum – dle data uskutečnění transakce lze zvolit z: Dnes, Včera, Tento týden, Minulý týden, Poslední 2 týdny, Tento měsíc, Minulý měsíc, Tento rok, Minulý rok a Vlastní rozsah (upřesnění pomocí kalendáře).

4 Soubor Excel – Kliknutím se vygeneruje přehled zobrazených transakcí v excelu.

5 Jít na stránku – Zadáním čísla a kliknutím na Enter budete přesměrování na vybranou stránku transakcí.

6 Variabilní symbol – V případě, že byl při transakci zadán VS, bude zobrazen v tomto sloupci. Variabilní symbol je nadstandardní funkce, více informací naleznete v kapitole Variabilní symbol. V případě, že máte o funkci zájem, kontaktujte zákaznickou podporu Dotypay.

7 Spropitné – V případě, že bylo při transakci zadáno spropitné, bude zobrazeno v tomto sloupci. Spropitné je nadstandardní funkce, více informací naleznete v kapitole Spropitné. V případě, že máte o funkci zájem, kontaktujte zákaznickou podporu Dotypay.

8 Typ transakce – Podle typu transakce poznáte zda je jednalo o prodej, návrat, zrušení či jinou transakci.

9 Stav – Informuje o tom zda transakce prošla, byla zrušena, zamítnuta, neprošla atd.

10 Ikona stavu – zelená fajfka znamená úspěch, červený křížek představuje neuskutečněnou transakci, když na křížek najedete myší, zobrazí se podrobnější informace, např. zamítnuto či zrušeno.

11 Detail transakce – Kliknutím na vybranou transakci se na pravé straně tabulky zobrazí detail transakce.

Detail transakce

V případě, že byla transakce 12 zamítnuta, detail naleznete na konci stvrzenky, dále máte také možnost 13 stvrzenku vytisknout.