Pokud jste byli informováni o schválení žádosti a máte již platební terminál u sebe, je možné pomocí aktivačního PIN aktivovat platební služby.
Aktivovat terminál můžete buď sami pomocí návodu uvedeného níže nebo kontaktujte zákaznickou podporu Dotypay a sjednejte si termín pro pomoc s aktivací.

V případě pronájmu Vám může být doručen již aktivovaný terminál. Že je terminál aktivní zjistíte po jeho zapnutí v Menu domovské obrazovky. Kliknutím na 3 čárky v levém horním rohu se zobrazí lišta s možnostmi. Pokud je terminál aktivní, vedle ikony se zobrazuje název firmy či podnikatele, v opačném případě, se zobrazuje Demo company. Pro deaktivaci stačí zvolit 1 Odhlásit se a pokračovat dle kapitoly Aktivace terminálu – návod.

Aktivní terminál

Terminál v DemuZprovoznění s pomocí pracovníka zákaznické podpory Dotypay

Doporučujeme aktivaci provést s pracovníkem zákaznické podpory, časová náročnost aktivace je cca 15 minut. Je potřeba mít terminál zapnutý, připojený k internetu, vložený termo kotouček a připravenou platební kartu pro test transakce. Pracovník podpory Vás ve smluvený termín kontaktuje, společně terminál aktivujete, budou Vám vysvětleny funkce terminálu a vyzkoušíte i platbu a storno transakce. Zároveň Vám pracovník může zodpovědět Vaše případné dotazy.