Zákaznický účet na portálu Dotypay je veden zdarma. Jeho prostřednictvím můžete spravovat své údaje, podávat žádosti, stahovat si data i výpisy a mít přehled o všech transakcích.

Na portál se lze přihlásit na stránkách: Dotypay portál.

Portál Dotypay - Přihlášení

1 Přihlásit se

Pro přihlášeni na portál stačí zadat své přihlašovací údaje (e-mail a heslo) a kliknout na přihlásit se (můžete pokračovat na další kapitolu Funkce portálu Dotypay).

2 Zapomněli jste heslo?

Funkci využijete v případě, že své heslo neznáte a potřebujete jej obnovit.

Jak na zapomenuté heslo?

  1. Po zvolení Zapomněli jste heslo? budete přesměrováni na stránku Obnovení hesla. Zadejte přihlašovací e-mail a klikněte na 1 Odeslat. Zobrazí se potvrzení o zaslání e-mailu.

Zapomněli jste heslo? - krok 1

Potvrzení zaslání e-mailu s obnovou hesla
  1. Přihlaste se na svůj e-mail a v doručeném e-mailu klikněte na 2 Obnovit.

Zapomněli jste heslo? - krok 2
  1. Otevře se okno pro nastavení nového hesla. Zadejte 2x nově zvolené heslo a klikněte na 3 Změnit heslo.

Zapomněli jste heslo? - krok 3
  1. Heslo bylo změněno, klinutím na 4 Zpět na přihlašovací formulář se vrátíte na přihlašovací obrazovku portálu Dotypay.

Zapomněli jste heslo? - krok 4

3 Nový uživatel

Funkce slouží k vytvoření nové registrace na portálu. Jak si vytvořit zákaznický účet naleznete v sekci Registrace na portálu Dotypay

4 Jazyk

Rozkliknutím se zobrazí seznam s dostupnými jazyky pro změnu jazyka stránky. Nabízí se volba čeština, slovenština a angličtina.

5 Zpět na dotypay.com

Kliknutím budete přesměrováni na oficiální stránky dotypay.com, kde naleznete např. veškeré informace k nabízeným produktům, obchodní nabídky či informace k poplatkům.