V případě, že Vás oslovila naše nabídka a chcete si pořídit platební terminál Dotypay, neváhejte oslovit obchodní oddělení na telefonním čísle 222 264 278 nebo prostřednictvím poptávkového formuláře na stránkách DotypayMáte zájem o platební terminál?

Nejprve se musíte rozhodnou zda si přejete terminál zakoupit do svého vlastnictví či pouze pronajmout?

1. Chci si zakoupit terminál

Pro objednání terminálu se obraťte na obchodní oddělení prostřednictvím poptávkového formuláře na stránkách DotypayMáte zájem o platební terminál? nebo na telefonním čísle 222 264 278 či objednejte terminál na e-shopu.

Cena terminálu Dotypay je 6 990 Kč (bez DPH).
Pro využívání platebních funkcí je nutno podat žádost. Po schválení Vám předáme aktivační údaje či Vám s aktivací pomůžeme.

2. Chci si pronajmout terminál

Pro sjednání pronájmu terminálu se obraťte na obchodní oddělení prostřednictvím poptávkového formuláře na stránkách DotypayMáte zájem o platební terminál? nebo na telefonním čísle 222 264 278.

Naši pracovníci Vás kontaktují a vyplní s Vámi žádost o poskytování platebních služeb. Jakmile budete schváleni, platební terminál Vám bude doručen na smluvenou adresu, budou Vám předány aktivační údaje či s Vámi terminál aktivujeme.

Cena za měsíční pronájem terminálu je 350 Kč (tzv. minimální měsíčná poplatek), avšak v případě, že tuto částku odvedete na poplatcích, daných 350 Kč již neplatíte.
Např.: Pokud Váš měsíční obrat na terminálu při minimálním transakčním poplatku 0,99% přesáhne 35000 Kč za měsíc neplatíte minimální měsíční poplatek 350 Kč, jelikož částku pokryjí poplatky a máte tak terminál zdarma. Pokud dosáhnete obratu například pouze 30 000 Kč za období měsíce, doúčtuje se Vám 50 Kč do minimálního poplatku 350 Kč. Doúčtovaný poplatek se odvíjí na základě obratu přes platební terminál.