Portál Dotypay ponúka rad funkcií, samozrejmosťou je úprava údajov, tvorba prevádzok, podávanie žiadostí, ďalej môžete cez portál sledovať obraty na Vašich termináloch, transakcie za jednotlivé dni s podrobným prehľadom použitých kariet (možno exportovať v Excel) a v sekcii Dashboard nájdete grafy a štatistiky transakcií. Pripravujeme pre Vás ďalej analýzy výkonu jednotlivých terminálov na Vašich rôznych prevádzkach, ktoré budete môcť porovnávať v reálnom čase alebo s historickými dátami.

Na ľavej strane nájdete menu s dostupnými funkciami, popis nájdete nižšie.

Portál Dotypay - hlavná stránka

1 Dashboard

V sekcii nájdete napr. graf celkových tržieb či graf typov transakcií, grafy slúžia ako ucelené prehľady. Viac informácií nájdete v kapitole Dashboard.

2 Transakcie

Kliknutím prejdete na zoznam transakcií. Transakcie možné filtrovať či si zobraziť ich detail. Viac informácií nájdete v kapitole Transakcia.

3 Firmy

V sekcii máte možnosť upravovať údaje o firmách a prevádzkach či založiť nové. Viac informácií nájdete v kapitole Firmy.

4 Prevádzky

V sekcii máte možnosť upravovať údaje o prevádzkach či založiť nové. Viac informácií nájdete v kapitole Prevádzky.

5 Zariadenie

Kliknutím zobrazíte zoznam Vašich zariadení. Jednotlivé zariadenia možno rozkliknúť, zistiť aktivačný PIN pre zariadenia či požiadať o aktiváciu stravenkových kariet. Viac informácií nájdete v kapitole Zariadenie.

6 Služby

V sekcii môžete zobraziť zoznam už vytvorených žiadostí (upraviť ich, nahrať podklady, zistiť stav) či podať novú žiadosť. Viac informácií nájdete v kapitole Služby.

7 Zákazník

Rozkliknutím zobrazíte možnosť Odhlásiť sa a Profil.
V profile môžete upraviť údaje o užívateľovi (meno, priezvisko, telefón, e-mail) a zmeny uložiť kliknutím na 1 Uložiť.

Profil

Alebo kliknutím na 2 Zmeniť heslo otvoríte formulár pre zmenu hesla, je nutné zadať aktuálny heslo a následne 2x nové heslo a kliknúť na 3 Uložiť.

Profil - Zmena hesla

8 Jazyk

Rozkliknutím sa zobrazí zoznam s dostupnými jazykmi pre zmenu jazyka stránky. Ponúka sa voľba čeština, slovenčina a angličtina.

9 Chat

Chat

Naši pracovníci zákazníckej podpory Dotypay sú Vám
na chatu k dispozícii od pondelka do piatku od 8 do 19 hodín
a cez víkendy od 8 do 17 hodín.
Môžete sa na nich obrátiť s akýmkoľvek dotazom.