V prípade, že Vás oslovila naša ponuka a chcete si zaobstarať platobný terminál Dotypay, neváhajte osloviť obchodné oddelenie na telefónnom čísle 222 264 278 alebo prostredníctvom dopytového formulára na stránkach DotypayMáte záujem o platobný terminál?

Najprv sa musíte rozhodnú či si prajete terminál zakúpiť do svojho vlastníctva či iba prenajať?

1. Chcem si zakúpiť terminál

Pre objednanie terminálu sa obráťte na obchodné oddelenie prostredníctvom dopytového formulára na stránkach DotypayMáte záujem o platobný terminál? alebo na telefónnom čísle +421 233 872 179 či objednajte terminál na e-shopu.

Cena terminálu Dotypay je 299 € (bez DPH).
Pre využívanie platobných funkcií je nutné podať žiadosť. Po schválení Vám odovzdáme aktivačné údaje či Vám s aktiváciou pomôžeme.

2. Chcem si prenajať terminál

Pre dohodnutie prenájmu terminálu sa obráťte na obchodné oddelenie prostredníctvom dopytového formulára na stránkach DotypayMáte záujem o platobný terminál? alebo na telefónnom čísle +421 233 872 179.

Naši pracovníci Vás kontaktujú a vyplní s Vami žiadosť o poskytovaní platobných služieb. Akonáhle budete schválení, platobný terminál Vám bude doručený na dohodnutú adresu, budú Vám odovzdané aktivačné údaje či s Vami terminál aktivujeme.

Cena za mesačný prenájom terminálu je 14 € (tzv. Minimálny mesačný poplatok), avšak v prípade, že túto sumu odvediete na poplatkoch, daných 14 € už neplatíte.
Napr .: Ak Váš mesačný obrat na termináli pri minimálnom transakčnom poplatku 0,99% presiahne 1415 € za mesiac neplatíte minimálny mesačný poplatok 14 €, keďže sumu pokryjú poplatky a máte tak terminál zdarma. Pokiaľ dosiahnete obratu napríklad iba 100 € za obdobie mesiaca, doúčtuje sa Vám 4,10 € do minimálneho poplatku 14 €. Doúčtovaný poplatok sa odvíja na základe obratu cez platobný terminál.