V tejto časti nájdete zoznam uzávierok, ktoré boli vykonané na jednotlivých termináloch. Zoznam môžete filtrovať podľa príslušných filtračných polí alebo kliknúť na detail jednotlivých uzávierok. Jednotlivé uzávierky je možné vytlačiť alebo uložiť do formátu PDF. Sekcia slúži na prehľad alebo kontrolu uzávierok.

Uzávierky

1 Filtry – Vyhľadávať podľa TID môžete prostredníctvom poľa s lupou (ak máte viacero terminálov). Alebo jednoducho vyberte časové obdobie na zobrazenie údajov. Môžete si vybrať z nasledujúcich možností: Dnes, Včera, Tento týždeň, Minulý týždeň, Posledné 2 týždne, Tento mesiac, Posledný mesiac, Tento rok, Posledný rok a Vlastný rozsah dátumov (vyberte dátum od-do pomocou kalendárov).

2 Záznamy na stránku – V zozname môžete prepínať medzi stránkami alebo vybrať, koľko značiek chcete zobraziť na jednej stránke.

3 Súbor Excel – Kliknutím vygenerujete súbor Excel obsahujúci údaje zobrazené na stránke a podrobnosti o jednotlivých uzávierkach.

4 Uzávierka – Kliknutím na vybranú uzávierku zobrazíte jej 5 Detail vpravo od zoznamu.

Detail uzávierky

V detaile uzávierky sa zobrazí súhrn prijatých transakcií a rozpis podľa typu karty. Vybranú účtenku je možné kliknutím na 6 Tlač vytlačiť alebo uložiť ako PDF.